2026 Q3 - regnskab
6 dage siden
Ordredybde
Antal
Køb
-
Sælg
Antal
-
Seneste handel
| Tid | Pris | Antal |
|---|---|---|
| 1.713 | ||
| 2 | ||
| 6 | ||
| 27 | ||
| 107 |
Husk på, at en investeret opsparing kan gå både op og ned i værdi. Selvom opsparing i aktier historisk set har givet gode langsigtede afkast, er det ingen garanti for fremtidige afkast. Der er en risiko for, at du ikke får de investerede penge tilbage.
Fonde og ETF'er med aktien
Ingen fonde rapporterer aktien blandt deres ti største beholdninger.
Andre har kigget på
Corporate Actions
Data hentes fra Quartr| Næste begivenhed | |
|---|---|
2026 H2 - regnskab 10. mar. 2027 |
| Tidligere begivenheder | ||
|---|---|---|
2026 Q3 - regnskab 29. okt. | ||
2026 H1 - regnskab 19. aug. | ||
2026 Q1 - regnskab 24. apr. | ||
2025 H2 - regnskab 10. mar. | ||
2025 Q3 - regnskab 30. okt. 2025 |
Nyheder
Nyheder og/eller generelle investeringsanbefalinger eller et uddrag af disse på denne side og i relaterede links er produceret og leveret af den angivne leverandør. Nordnet har ikke deltaget i udarbejdelsen af materialet, og vi har ikke gennemgået eller foretaget ændringer i materialet. Læs mere om investeringsanbefalinger.
Debat
Deltag i samtalen med Nordnet Social
- 8 timer sidenVastra Hammen Corporate Finance har indledt dækning af Trophy Games med en FAIR VALUE rating på kurs 18.00 Her er link til deres vurdering : https://a.storyblok.com/f/134473/x/33a7362e81/trophy-games-initiation.pdf Og her deres overordnede kommentar til ratingen på kurs 18.00 : There is always a risk of failure in a fiercely competitive market and changing player preferences. Despite a challenging environment, we believe the market has not fully appreciated Trophy Games' ability to generate recurring revenue at healthy margins, keep its audience and find new genres to explore. We model a conservative growth scenario, and despite that, our fair value amounts to DKK 18.0 per share, which implies a premium to the current valuation of about 35 per cent.
- for 3 dage sidenTrophy Games vækster fra 126 mill i oms i 2025 til 170-180 mill i år = en vækst på 34 -42 % og hvis aktiekursen skal stige tilsvarende i år så bør aktien handles i kurs 18,00-19.00 før 31.12.....aktiekursen er pt bagud fordi markedet ikke helt kan forstå hvorfor EBITDA + EBIT ikke helt følger med men det er en BEVIDST strategi fra Trophy Games side som de skriver helt tilbage til d 2 juli om at de investerer mere i marketing for nye kunder som FØRST KAN SES i 2027 på bundlinien Gå selv ind og læs her i denne fondsbørsmeddelelse : https://trophy-games.com/news/trophy-games-raises-2026-revenue-guidance-following-strategic-acceleration-of-marketing-investments-1Dvs. at hvis de overhovedet laver en analyse, bliver det mere aktiekursen lige nu, der styrer. Jeg kan da godt føle, at hele spilindustrien står ved en korsvej pga. AI og dens påvirkning, så det gælder om at tilpasse sig som spilselskab, men tror, at netop Trophy er sådan et selskab, der kan navigere i denne udvikling
- 30. okt.Mulighed for opjustering senere i år udtaler aktieanalytikeren Jonas Jakobsen igår aftes efter Q3 og han siger : Trophy Games kommer fornuftigt gennem tredje kvartal med en omsætningsvækst på 19% og en solid fremgang i driftsresultatet på 31% målt på EBITDA. Det lover godt for en opjustering senere på året. - Omsætningen i tredje kvartal endte på 47,5 mio. kroner og i årets første tre kvartaler 133,5 mio. kroner. Dermed er selskabet allerede 76% i mål på guidance baseret på midtpunktet, og på blot 9 måneder har selskabet overgået omsætningen i hele 2025. - EBITDA og EBIT voksede hhv. 31% og 44% i tredje kvartal, og Trophy Games er nu hhv. 82% i mål på EBITDA-forventningerne og 80% på EBIT-forventningerne baseret på midtpunktet.30. okt.Fint regnskab er mit take. Jeg undres dog over, at Trophy Games ikke satte nogle synergier på opkøbet af det franske selskab. Fik således denne opfattelse, da CEO optrådte hos HC Andersen for en måned siden. Måske dog for tidligt at melde besparelser ud kun en måned efter opkøb men jeg synes dog at det franske selskab har mange ansatte. Men så kunne Trophy Games jo havde meldt nogle omsætnings/spil/innovationssynergier ud. Trophy Games kan jo selvfølgelig havde vurderet, at de har købt en toptunet fransk spilvirksomhed og setup er som det skal være.
- 30. okt.Q3 ligner ikke et prangende regnskab ved første øjekast, men der ligger en række interessante elementer i regnskabet, som giver et andet indtryk. Selskabets installs og unique paying users falder markant, men skyldes, at der ikke er lanceret store nye spil i kvartalet eller tidligere kvartal, hvorimod Q3 2025 var præget af Farm Manager-lanceringen. Herudover falder unique paying users delvist af samme årsag, hvor brugere ofte køber in-game credits eller assets tidligere i forløbet for at komme igang. Derudover har TGAMES skiftet fokus fra IAP til i større grad af at skabe omsætning pba. IAA - dette smitter direkte af på resten af regnskabet, da: * Omsætningen stiger markant som følge af fokus på IAA, hvor alle spillenes brugere i højere grad bidrager til omsætningen mod, at det tidligere kun var brugere, som var betalende (Dette skaber bedre spiløkonomi), og den gennemsnitlige bruger-omsætning stiger heraf. Herudover påvirker The Ranchers-lanceringen minimalt omsætningen. * Direkte omkostninger stiger mindre end omsætningen, da IAA-omsætning er billigere end IAP-omsætningen, fordi tilknyttede fees til appstore, playstore mv. er lavere herpå. * Øvrige forhold i resultatopgørelse er af ikke-nævneværdig karakter. Pånær nedskrivningen af The Ranchers-receivable fra studiet, som har lavet The Ranchers. TGAMES udmelder selv, at man er skuffet over forløbet og spillet, og man ser stadig stort potentiale for spillet på længere sigt, MEN i afsnittet vedrørende 2026-guidance siger man, at The Ranchers ikke forventer at bidrage i Q4, da størstedelen af nye købsspil omsætter de første uger efter lanceringen. Jeg ser derfor dette som modstridende argumenter, og spillet er for mit vedkommende røget af tallerkenen. Herudover skal man huske, at nedskrivninger på spil er normalt i spilbranchen, da man ikke kan ramme rigtigt hver gang. Kort fortalt: Efter lidt mere nærlæsning ser jeg positive takter, hvor selskabet allerede er lykkedes med et skifte i omsætningsfokus, imens omsætningen stadig stiger. Dette omsætningsfokus falder direkte ned på EBIT-marginen, som nyder godt af, at man fokuserer på IAA fremfor IAP og monetisering af alle brugere.30. okt.For ialmindelighed at forstå deres regnskab og resultater skal man også forstå meget meget de investerer i marketing i dette halvrår hvor resultaterne først ses i begyndelsen af 2027...helt tilbage i fondsbørsmeddelse i juli skriver de om disse marketing investeringer og skriver decideret at resultaterne først ses på bundlinien i 2027
- 29. okt.Trophy Games buldrer frem i Q3: Opjusterer forventningerne og lukker historisk opkøb med bugnende pengetank https://proinvestor.com/forum/topic/560178/trophy-games-buldrer-frem-i-q3-opjusterer-forventningerne-og-lukker-historisk-opk%C3%B8b-med-bugnende-pengetank
Kommentarerne ovenfor kommer fra Nordnets sociale netværk Nordnet Social og er ikke blevet redigeret eller gennemgået af Nordnet. Det betyder ikke, at Nordnet giver investeringsrådgivning eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtager sig ikke noget ansvar for kommentarerne.
Relaterede Produkter
Mæglerstatistik
Største købere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |
Største sælgere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |
2026 Q3 - regnskab
6 dage siden
Nyheder
Nyheder og/eller generelle investeringsanbefalinger eller et uddrag af disse på denne side og i relaterede links er produceret og leveret af den angivne leverandør. Nordnet har ikke deltaget i udarbejdelsen af materialet, og vi har ikke gennemgået eller foretaget ændringer i materialet. Læs mere om investeringsanbefalinger.
Debat
Deltag i samtalen med Nordnet Social
- 8 timer sidenVastra Hammen Corporate Finance har indledt dækning af Trophy Games med en FAIR VALUE rating på kurs 18.00 Her er link til deres vurdering : https://a.storyblok.com/f/134473/x/33a7362e81/trophy-games-initiation.pdf Og her deres overordnede kommentar til ratingen på kurs 18.00 : There is always a risk of failure in a fiercely competitive market and changing player preferences. Despite a challenging environment, we believe the market has not fully appreciated Trophy Games' ability to generate recurring revenue at healthy margins, keep its audience and find new genres to explore. We model a conservative growth scenario, and despite that, our fair value amounts to DKK 18.0 per share, which implies a premium to the current valuation of about 35 per cent.
- for 3 dage sidenTrophy Games vækster fra 126 mill i oms i 2025 til 170-180 mill i år = en vækst på 34 -42 % og hvis aktiekursen skal stige tilsvarende i år så bør aktien handles i kurs 18,00-19.00 før 31.12.....aktiekursen er pt bagud fordi markedet ikke helt kan forstå hvorfor EBITDA + EBIT ikke helt følger med men det er en BEVIDST strategi fra Trophy Games side som de skriver helt tilbage til d 2 juli om at de investerer mere i marketing for nye kunder som FØRST KAN SES i 2027 på bundlinien Gå selv ind og læs her i denne fondsbørsmeddelelse : https://trophy-games.com/news/trophy-games-raises-2026-revenue-guidance-following-strategic-acceleration-of-marketing-investments-1Dvs. at hvis de overhovedet laver en analyse, bliver det mere aktiekursen lige nu, der styrer. Jeg kan da godt føle, at hele spilindustrien står ved en korsvej pga. AI og dens påvirkning, så det gælder om at tilpasse sig som spilselskab, men tror, at netop Trophy er sådan et selskab, der kan navigere i denne udvikling
- 30. okt.Mulighed for opjustering senere i år udtaler aktieanalytikeren Jonas Jakobsen igår aftes efter Q3 og han siger : Trophy Games kommer fornuftigt gennem tredje kvartal med en omsætningsvækst på 19% og en solid fremgang i driftsresultatet på 31% målt på EBITDA. Det lover godt for en opjustering senere på året. - Omsætningen i tredje kvartal endte på 47,5 mio. kroner og i årets første tre kvartaler 133,5 mio. kroner. Dermed er selskabet allerede 76% i mål på guidance baseret på midtpunktet, og på blot 9 måneder har selskabet overgået omsætningen i hele 2025. - EBITDA og EBIT voksede hhv. 31% og 44% i tredje kvartal, og Trophy Games er nu hhv. 82% i mål på EBITDA-forventningerne og 80% på EBIT-forventningerne baseret på midtpunktet.30. okt.Fint regnskab er mit take. Jeg undres dog over, at Trophy Games ikke satte nogle synergier på opkøbet af det franske selskab. Fik således denne opfattelse, da CEO optrådte hos HC Andersen for en måned siden. Måske dog for tidligt at melde besparelser ud kun en måned efter opkøb men jeg synes dog at det franske selskab har mange ansatte. Men så kunne Trophy Games jo havde meldt nogle omsætnings/spil/innovationssynergier ud. Trophy Games kan jo selvfølgelig havde vurderet, at de har købt en toptunet fransk spilvirksomhed og setup er som det skal være.
- 30. okt.Q3 ligner ikke et prangende regnskab ved første øjekast, men der ligger en række interessante elementer i regnskabet, som giver et andet indtryk. Selskabets installs og unique paying users falder markant, men skyldes, at der ikke er lanceret store nye spil i kvartalet eller tidligere kvartal, hvorimod Q3 2025 var præget af Farm Manager-lanceringen. Herudover falder unique paying users delvist af samme årsag, hvor brugere ofte køber in-game credits eller assets tidligere i forløbet for at komme igang. Derudover har TGAMES skiftet fokus fra IAP til i større grad af at skabe omsætning pba. IAA - dette smitter direkte af på resten af regnskabet, da: * Omsætningen stiger markant som følge af fokus på IAA, hvor alle spillenes brugere i højere grad bidrager til omsætningen mod, at det tidligere kun var brugere, som var betalende (Dette skaber bedre spiløkonomi), og den gennemsnitlige bruger-omsætning stiger heraf. Herudover påvirker The Ranchers-lanceringen minimalt omsætningen. * Direkte omkostninger stiger mindre end omsætningen, da IAA-omsætning er billigere end IAP-omsætningen, fordi tilknyttede fees til appstore, playstore mv. er lavere herpå. * Øvrige forhold i resultatopgørelse er af ikke-nævneværdig karakter. Pånær nedskrivningen af The Ranchers-receivable fra studiet, som har lavet The Ranchers. TGAMES udmelder selv, at man er skuffet over forløbet og spillet, og man ser stadig stort potentiale for spillet på længere sigt, MEN i afsnittet vedrørende 2026-guidance siger man, at The Ranchers ikke forventer at bidrage i Q4, da størstedelen af nye købsspil omsætter de første uger efter lanceringen. Jeg ser derfor dette som modstridende argumenter, og spillet er for mit vedkommende røget af tallerkenen. Herudover skal man huske, at nedskrivninger på spil er normalt i spilbranchen, da man ikke kan ramme rigtigt hver gang. Kort fortalt: Efter lidt mere nærlæsning ser jeg positive takter, hvor selskabet allerede er lykkedes med et skifte i omsætningsfokus, imens omsætningen stadig stiger. Dette omsætningsfokus falder direkte ned på EBIT-marginen, som nyder godt af, at man fokuserer på IAA fremfor IAP og monetisering af alle brugere.30. okt.For ialmindelighed at forstå deres regnskab og resultater skal man også forstå meget meget de investerer i marketing i dette halvrår hvor resultaterne først ses i begyndelsen af 2027...helt tilbage i fondsbørsmeddelse i juli skriver de om disse marketing investeringer og skriver decideret at resultaterne først ses på bundlinien i 2027
- 29. okt.Trophy Games buldrer frem i Q3: Opjusterer forventningerne og lukker historisk opkøb med bugnende pengetank https://proinvestor.com/forum/topic/560178/trophy-games-buldrer-frem-i-q3-opjusterer-forventningerne-og-lukker-historisk-opk%C3%B8b-med-bugnende-pengetank
Kommentarerne ovenfor kommer fra Nordnets sociale netværk Nordnet Social og er ikke blevet redigeret eller gennemgået af Nordnet. Det betyder ikke, at Nordnet giver investeringsrådgivning eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtager sig ikke noget ansvar for kommentarerne.
Ordredybde
Antal
Køb
-
Sælg
Antal
-
Seneste handel
| Tid | Pris | Antal |
|---|---|---|
| 1.713 | ||
| 2 | ||
| 6 | ||
| 27 | ||
| 107 |
Husk på, at en investeret opsparing kan gå både op og ned i værdi. Selvom opsparing i aktier historisk set har givet gode langsigtede afkast, er det ingen garanti for fremtidige afkast. Der er en risiko for, at du ikke får de investerede penge tilbage.
Fonde og ETF'er med aktien
Ingen fonde rapporterer aktien blandt deres ti største beholdninger.
Andre har kigget på
Corporate Actions
Data hentes fra Quartr| Næste begivenhed | |
|---|---|
2026 H2 - regnskab 10. mar. 2027 |
| Tidligere begivenheder | ||
|---|---|---|
2026 Q3 - regnskab 29. okt. | ||
2026 H1 - regnskab 19. aug. | ||
2026 Q1 - regnskab 24. apr. | ||
2025 H2 - regnskab 10. mar. | ||
2025 Q3 - regnskab 30. okt. 2025 |
Relaterede Produkter
Mæglerstatistik
Største købere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |
Største sælgere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |
2026 Q3 - regnskab
6 dage siden
Nyheder
Nyheder og/eller generelle investeringsanbefalinger eller et uddrag af disse på denne side og i relaterede links er produceret og leveret af den angivne leverandør. Nordnet har ikke deltaget i udarbejdelsen af materialet, og vi har ikke gennemgået eller foretaget ændringer i materialet. Læs mere om investeringsanbefalinger.
Corporate Actions
Data hentes fra Quartr| Næste begivenhed | |
|---|---|
2026 H2 - regnskab 10. mar. 2027 |
| Tidligere begivenheder | ||
|---|---|---|
2026 Q3 - regnskab 29. okt. | ||
2026 H1 - regnskab 19. aug. | ||
2026 Q1 - regnskab 24. apr. | ||
2025 H2 - regnskab 10. mar. | ||
2025 Q3 - regnskab 30. okt. 2025 |
Relaterede Produkter
Debat
Deltag i samtalen med Nordnet Social
- 8 timer sidenVastra Hammen Corporate Finance har indledt dækning af Trophy Games med en FAIR VALUE rating på kurs 18.00 Her er link til deres vurdering : https://a.storyblok.com/f/134473/x/33a7362e81/trophy-games-initiation.pdf Og her deres overordnede kommentar til ratingen på kurs 18.00 : There is always a risk of failure in a fiercely competitive market and changing player preferences. Despite a challenging environment, we believe the market has not fully appreciated Trophy Games' ability to generate recurring revenue at healthy margins, keep its audience and find new genres to explore. We model a conservative growth scenario, and despite that, our fair value amounts to DKK 18.0 per share, which implies a premium to the current valuation of about 35 per cent.
- for 3 dage sidenTrophy Games vækster fra 126 mill i oms i 2025 til 170-180 mill i år = en vækst på 34 -42 % og hvis aktiekursen skal stige tilsvarende i år så bør aktien handles i kurs 18,00-19.00 før 31.12.....aktiekursen er pt bagud fordi markedet ikke helt kan forstå hvorfor EBITDA + EBIT ikke helt følger med men det er en BEVIDST strategi fra Trophy Games side som de skriver helt tilbage til d 2 juli om at de investerer mere i marketing for nye kunder som FØRST KAN SES i 2027 på bundlinien Gå selv ind og læs her i denne fondsbørsmeddelelse : https://trophy-games.com/news/trophy-games-raises-2026-revenue-guidance-following-strategic-acceleration-of-marketing-investments-1Dvs. at hvis de overhovedet laver en analyse, bliver det mere aktiekursen lige nu, der styrer. Jeg kan da godt føle, at hele spilindustrien står ved en korsvej pga. AI og dens påvirkning, så det gælder om at tilpasse sig som spilselskab, men tror, at netop Trophy er sådan et selskab, der kan navigere i denne udvikling
- 30. okt.Mulighed for opjustering senere i år udtaler aktieanalytikeren Jonas Jakobsen igår aftes efter Q3 og han siger : Trophy Games kommer fornuftigt gennem tredje kvartal med en omsætningsvækst på 19% og en solid fremgang i driftsresultatet på 31% målt på EBITDA. Det lover godt for en opjustering senere på året. - Omsætningen i tredje kvartal endte på 47,5 mio. kroner og i årets første tre kvartaler 133,5 mio. kroner. Dermed er selskabet allerede 76% i mål på guidance baseret på midtpunktet, og på blot 9 måneder har selskabet overgået omsætningen i hele 2025. - EBITDA og EBIT voksede hhv. 31% og 44% i tredje kvartal, og Trophy Games er nu hhv. 82% i mål på EBITDA-forventningerne og 80% på EBIT-forventningerne baseret på midtpunktet.30. okt.Fint regnskab er mit take. Jeg undres dog over, at Trophy Games ikke satte nogle synergier på opkøbet af det franske selskab. Fik således denne opfattelse, da CEO optrådte hos HC Andersen for en måned siden. Måske dog for tidligt at melde besparelser ud kun en måned efter opkøb men jeg synes dog at det franske selskab har mange ansatte. Men så kunne Trophy Games jo havde meldt nogle omsætnings/spil/innovationssynergier ud. Trophy Games kan jo selvfølgelig havde vurderet, at de har købt en toptunet fransk spilvirksomhed og setup er som det skal være.
- 30. okt.Q3 ligner ikke et prangende regnskab ved første øjekast, men der ligger en række interessante elementer i regnskabet, som giver et andet indtryk. Selskabets installs og unique paying users falder markant, men skyldes, at der ikke er lanceret store nye spil i kvartalet eller tidligere kvartal, hvorimod Q3 2025 var præget af Farm Manager-lanceringen. Herudover falder unique paying users delvist af samme årsag, hvor brugere ofte køber in-game credits eller assets tidligere i forløbet for at komme igang. Derudover har TGAMES skiftet fokus fra IAP til i større grad af at skabe omsætning pba. IAA - dette smitter direkte af på resten af regnskabet, da: * Omsætningen stiger markant som følge af fokus på IAA, hvor alle spillenes brugere i højere grad bidrager til omsætningen mod, at det tidligere kun var brugere, som var betalende (Dette skaber bedre spiløkonomi), og den gennemsnitlige bruger-omsætning stiger heraf. Herudover påvirker The Ranchers-lanceringen minimalt omsætningen. * Direkte omkostninger stiger mindre end omsætningen, da IAA-omsætning er billigere end IAP-omsætningen, fordi tilknyttede fees til appstore, playstore mv. er lavere herpå. * Øvrige forhold i resultatopgørelse er af ikke-nævneværdig karakter. Pånær nedskrivningen af The Ranchers-receivable fra studiet, som har lavet The Ranchers. TGAMES udmelder selv, at man er skuffet over forløbet og spillet, og man ser stadig stort potentiale for spillet på længere sigt, MEN i afsnittet vedrørende 2026-guidance siger man, at The Ranchers ikke forventer at bidrage i Q4, da størstedelen af nye købsspil omsætter de første uger efter lanceringen. Jeg ser derfor dette som modstridende argumenter, og spillet er for mit vedkommende røget af tallerkenen. Herudover skal man huske, at nedskrivninger på spil er normalt i spilbranchen, da man ikke kan ramme rigtigt hver gang. Kort fortalt: Efter lidt mere nærlæsning ser jeg positive takter, hvor selskabet allerede er lykkedes med et skifte i omsætningsfokus, imens omsætningen stadig stiger. Dette omsætningsfokus falder direkte ned på EBIT-marginen, som nyder godt af, at man fokuserer på IAA fremfor IAP og monetisering af alle brugere.30. okt.For ialmindelighed at forstå deres regnskab og resultater skal man også forstå meget meget de investerer i marketing i dette halvrår hvor resultaterne først ses i begyndelsen af 2027...helt tilbage i fondsbørsmeddelse i juli skriver de om disse marketing investeringer og skriver decideret at resultaterne først ses på bundlinien i 2027
- 29. okt.Trophy Games buldrer frem i Q3: Opjusterer forventningerne og lukker historisk opkøb med bugnende pengetank https://proinvestor.com/forum/topic/560178/trophy-games-buldrer-frem-i-q3-opjusterer-forventningerne-og-lukker-historisk-opk%C3%B8b-med-bugnende-pengetank
Kommentarerne ovenfor kommer fra Nordnets sociale netværk Nordnet Social og er ikke blevet redigeret eller gennemgået af Nordnet. Det betyder ikke, at Nordnet giver investeringsrådgivning eller investeringsanbefalinger. Nordnet påtager sig ikke noget ansvar for kommentarerne.
Ordredybde
Antal
Køb
-
Sælg
Antal
-
Seneste handel
| Tid | Pris | Antal |
|---|---|---|
| 1.713 | ||
| 2 | ||
| 6 | ||
| 27 | ||
| 107 |
Husk på, at en investeret opsparing kan gå både op og ned i værdi. Selvom opsparing i aktier historisk set har givet gode langsigtede afkast, er det ingen garanti for fremtidige afkast. Der er en risiko for, at du ikke får de investerede penge tilbage.
Fonde og ETF'er med aktien
Ingen fonde rapporterer aktien blandt deres ti største beholdninger.
Andre har kigget på
Mæglerstatistik
Største købere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |
Største sælgere
| Mægler | Købt | Solgt | Netto | Internt |
|---|---|---|---|---|
| Anonym | 7.938 | 7.938 | 0 | 0 |






